O nas

Witam Państwa serdecznie na mojej stronie internetowej.

Nazywam się Wacław Kaczor i jestem certyfikowanym konsultantem fitoterapii – nauce o ziołach, inaczej mówiąc ziołolecznictwa z Amazonii.

Na swojej stronie chciałabym przybliżyć Państwu czym zajmuje się FITOTERAPIA, ale przede wszystkim opowiedzieć o ZIOŁACH Z PERU, w tym najbardziej znanym ziele: WILKAKORZE (VILCACORA).  Będzie sporo informacji także o innych fantastycznych peruwiańskich ziołach takich jak: Manayupa, Achiote, Graviola, czy innych ziołach, ale także o naturalnych suplementach takich jak: Acerola Bio, Maca Bio, czy Sok Noni Bio.

Zioła andyjskie, jak i suplementy, dla rodowitych Peruwiańczyków znane są od kilkunastu stuleci, a wywodzą się aż z czasów Inków, którzy znali te zioła i stosowali na co dzień, stąd nie znali oni chorób takich jak nowotwory, czy dzięki którym leczyli różne dolegliwości. Fitoterapia ma tradycje stare jak świat i zawsze służyła człowiekowi w drodze do zdrowia, także w profilaktyce, a nader często w leczeniu trudnych chorób, w tym powszechnie obecnych chorób cywilizacyjnych, z którymi spotykamy się coraz częściej w wymiarze dotąd niespotykanym.

Moja przygoda z Vilcacorą rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy to po wygranej walce z nieoperacyjnym złośliwym nowotworem gardła postanowiłem pomagać innym w leczeniu tej trudnej choroby, jak również innych chorób, których sam doświadczałem przez lata, jak również przebyłem liczne skomplikowane operacje. Dzisiaj jestem okazem zdrowia, pomimo przebytych dwóch nowotworów, wycięciu kilku organów i przebyciu innych ciężkich chorób. Głęboko wierzę bowiem w ziołolecznictwo, dobrą profilaktykę, zdrową dietę oraz medycynę holistyczną. Od prawie 25 lat niezmiennie, każdego dnia piję Vilcacorę i inne zioła i stosuję naturalne suplementy. Moją historię opisuję w rozdziale ŚWIADECTWO.

kaczor wacław wilkakora

„Jesteś tym co jesz. Każda choroba ma swoją przyczynę” – mawiał ojciec medycyny Hipokrates

Początkowo zatrudniony byłem jako Konsultant-Dystrybutor Peruwiańskich Ziół i Suplementów w Firmie: A.M.C. – Andean Medicine Centre w Londynie (Certyfikat) – z siedzibą w Jelonku, miejscowości koło Poznania, a od 2002 roku prowadzę własną działalność: współpracuję z autoryzowanymi firmami i lekarzem w Peru. Sprowadzam zioła Certyfikowane z Laboratoriów z Peru, wyłącznie do opracowania właściwych kuracji na Państwa prywatne zamówienie i do własnych potrzeb leczniczych. Nie prowadzę typowej sprzedaży detalicznej, czy tym bardziej sprzedaży hurtowej.  Zioła i Suplementy sprowadzam w niewielkiej ilości i składam z nich właściwe kuracje wspomagające leczenie różnych chorób, w tym chorób nowotworowych oraz w celach profilaktycznych. Zioła z Peru można u mnie zamówić wyłącznie na własne potrzeby

Na co dzień jestem do dyspozycji telefonicznej, gdzie udzielam nieodpłatnych konsultacji, podczas których rozmawiam z zainteresowanymi osobami, najczęściej chorymi lub ich bliskimi. Po takiej rozmowie polecam konkretne kuracje, składające się z kilku ziół i suplementów. Zamówienie składa się za pomocą formularza w zakładce KURACJE lub mailem. Warto tu jednak podkreślić, że na pewne dolegliwości skuteczne działanie mają dedykowane pełne kuracje, a nie pojedyncze zioła.

Sprzedaż prowadzę wyłącznie przez Internet. Przesyłki wysyłane są za pobraniem lub na przedpłatę – w zależności od preferencji klientów.

Dla osób które wolą najpierw spokojnie zapoznać się z informacjami  o ziołach i kuracjach lub obejrzeć filmiki – zachęcam do zapoznania się z moją stroną.   Kluczowe kuracje są też opracowane w rozdziale KURACJE. Można je zamawiać mailem lub przez formularz, ja jednak zachęcam zawsze do chociaż krótkiej konsultacji, bo na każde schorzenie mamy dedykowane zioła i kuracje oraz odpowiednie dawkowanie. Większość ziół jest dostępna od razu, ale czasem sprowadzam też zioła na  specjalne zamówienia, wtedy czas oczekiwania może się wydłużyć.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PERUWIAŃSKICH ZIOŁACH I FITOTERAPII

Zobacz odcinek Firmowych Rewolucji, w których opowiadałem o fitoterapii, czyli ziołolecznictwie w Polsce, o wilkakorze i jej pozytywnym wpływie na poprawę odporności i nie tylko… Zapraszam do obejrzenia!

Kontakt: Informacje  można uzyskać pod nr.tel: 604-885-311 i wstępnie udzielę  porady lub na pocztę e-mail: wilkakora.jelonek@gmail.com

Szczegółowe informacje odnośnie zamówienia są w zakładce  „KURACJE”